top of page

HAKKIMIZDA

indir (1).png

"Seçkin Makine San. ve Tic. Ltd. Sti", 1974 yılında Halil Ibrahim Elmadagli tarafından küçük bir atolye olarak kurulmustur. Özgüven, güven, kalite, istikrar vb. vasıfların sagladigi avantajlar ile firma kısa sürede büyüme sürecine girmistir. 2000'li yılların basina kadar sadece yurt içi pazarina yönelik imalat ve satis süreclerini yöneten firma, 2000'li yillarin basindan itibaren ihracatçı kimligine kavusmustur. Kendisini yurt içinde uzun yillarca ispat etmis olan Seckin, yurt disindada kaliteli ve güvenilir kimligi ile 45 ülkeye ihracat yapan bir firma olmustur.

Seckin'in kaliteli ürün ve hizmetleri ile girmis oldugu ana pazarlar; Amerika, Kanada, Meksika, Brezilya, Peru, Sili, Kolombiya, İtalya, Portekiz, Polonya, Almanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Turkmenistan, Kazakistan, Suudi Arabistan, Cezayir, Urdun, Mısır, Tayland, Vietnam, Kore, Avustralya ve diger bir çok ülkedir. 

Urettigi ürünlerden jant ve aksamlari icin Rimco, Hidrolik Silindir icin PHS (Premium Hydraulic Solutions), Saft ve Aksamları için LDS tescilli markalarini almis olup yurt disinda bu markalar ile Türkiye'yi temsil etmektedir. 

Uretim faaliyetlerine Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgesi olan Sincan Organize Sanayi'de 2013 yılından bu yana 10,000.00 m2 kapalı alana sahip fabrikasında devam eden Seckin aynı zamanda Ostim Sanayi Bölgesinde yer alan 1,000.00 m2 kapalı alana sahip satis ve sonrasi hizmet ofisi ile hizmet vermektedir. Büyüme hedefleri dogrultusunda 2018 yilinde yine Sincan Organize Sanayi bölgesinde 30,000.00 m2 fabrika alanı alip önümüzdeki 5 yil içinde Silindir, Jant ve diger üretim faaliyetlerini ayirmayi planlamaktadir. 


Seçkin Makine, yüksek teknoloji üretim tesislerinde, hammadde girisinden sevk asamasına kadar uyguladigi ISO 9001:2008 yönetim ve kalite sistemiyle asagidaki ürün gruplarını Is Makineleri ve diğer ağır hizmet aracları icin "Hidrolik Silindir Grubu ve Jant Grubut Grubu" üretmektedir.

mission vision.png
bottom of page